Corporate Identity

Identita Vašej firmy

Základom dobrej Corporate Identity je jednotnosť vizuálneho štýlu aj celkovej komunikácie.

 

 

 

 

 

 

 

Tlačené materiály

vytlačiť


Prezentujte svoju značku.

Tlačené materiály sú vynikajúcim prostriedkom na prezentáciu Vášho loga a Vašej identity. Možnosti aplikácie loga sú obrovské. Vyberte si, kde chcete, aby bolo Vaše logo zákazníkom na očiach.


Hlavičkové papiere

Hlavičový papier reprezentuje Vašu spoločnosť na dôležitých dokumentoch, ako faktúry apod. Obsahuje väčšinou základné informácie o Vašej firme, logo a kontakt.

Obaly na dokumenty

K profesionálnemu imidžu Vašej firmy patria aj obaly na dokumenty, v ktorých si Vaši zákazníci môžu odniesť prezentačné alebo iné materiály a pri ich používaní budú mať Vašu značku stále na očiach.

Pečiatky

Pečiatka takisto reprezentuje firmu a potvrdzujú sa ňou obchodné vzťahy. Obsahuje logo Vašej firmy a základné kontkatné údaje. Upútajte zákazníkov a obchodných partnerov vhodnou pečiatkou.

Faktúry a iné tlačivá

Upravíme celkový vzhľad Vašich faktúr a tlačív, aby na zákazníka pôsobili profesionálne a elegantne.

Brožúry, letáky, katalógy

Všetky prospekty v tlačenej forme, ktoré používate na prezentáciu Vašej firmy a produktov Vám navrhneme, prípadne zabezpečníme aj tlač.

Potlače a polepy

Spravíme Vám návrhy na perá, tašky, USB kľúče, tričká, automobily, ...

Vizitky

Vizitka je stále najbežnejším prostriedkom, ktorým firmy zanechávajú na seba kontakt. Navrhneme Vám vizitky podľa Vašich požiadaviek a prípadne zabezpečíme aj tlač.